Projekt domu Afrodyta – realizacja

Projekt domu Afrodyta – realizacja


Umierasz z ciekawości, jak wygląda zrealizowany projekt domu? Teraz możesz się przekonać. Sprawdź, jak inni poradzili sobie z budową domu Afrodyta.

Istnieje wiele powodów, dla których Afrodyta jest jednym z najczęściej wybieranych projektów naszej pracowni architektonicznej Dobre Domy. Przede wszystkim budynek jest optymalnej wielości – realizacja zakłada 139,5 m2 powierzchni użytkowej, co perfekcyjnie spełnia potrzeby 4-5 osobowej rodziny.

Funkcjonalność i komunikacja

Nie bez znaczenia dla inwestorów jest też fakt, że Afrodyta to dom parterowy. Dzięki temu bez żadnych problemów może zamieszkać w nim rodzina z małym dzieckiem, seniorzy lub inne osoby, które mogą mieć stałe lub przejściowe problemy z poruszaniem się. Ograniczone zostają także wszelkie problemy z komunikacją między domownikami – dostęp do  poszczególnych pomieszczeń jest znacznie łatwiejszy.

Afrodyta utrzymana jest w stylistyce tradycyjnej, dom sprawia wrażenie niezwykle przytulnego i rodzinnego. Strefa dzienna została optycznie powiększona dzięki otwartej kuchni, która poprzez jadalnie łączy się z  salonem. Odizolowana część nocna to trzy sypialnie, ogólnodostępna garderoba i łazienka. Dwa ostatnie pomieszczenia znajdują się również w sypialni rodziców. Co z pomieszczeniami gospodarczymi? Umiejscowione zzostały w strefie wejściowej. Tam również znaleźć można garaż – zmieszczą się w nim aż dwa pojazdy.

Zobacz realizację projektu

Na naszej stronie znaleźć można prawdziwą gratkę dla inwestorów zainteresowanych projektem Afrodyta. Chodzi oczywiście o zdjęcia z realizacji projektu nadesłane do pracowni przez szczęśliwców, którzy z powodzeniem przeszli przez proces budowy. Co znajduje się w galerii? Zdjęcia domu Afrodyta zarówno z zewnątrz jak i w środku.

Na pierwszych zdjęciach podziwiać możemy perfekcyjnie wykończony budynek. Intensywny kolor dachówki doskonale współgra z jasnymi, kremowymi ścianami, a starannie zaaranżowany podjazd zachęca do wejścia do środka. No właśnie, a co w środku? Na jednej z fotografii widzimy elegancko urządzony salon, gdzie centralną pozycję zajmuje duży, jasny narożnik, przed którym znajduje się ciekawie zaprojektowany stolik kawowy. Niektórzy pozwolili zajrzeć do swojej sypialni, w której dominuje fiolet połączony z jasnym drewnem na podłodze. W kuchniach postawiono na nowoczesność i funkcjonalność – często w kolorach srebra, ciemnego drewna i bieli. Więcej zdjęć zobaczyć można na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/afrodyta/#realizacje

A Ty, jak zrealizujesz swój projekt?

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje