Projekt domu Afrodyta – realizacja

Projekt domu Afrodyta – realizacja


Umierasz z ciekawości, jak wygląda zrealizowany projekt domu? Teraz możesz się przekonać. Sprawdź, jak inni poradzili sobie z budową domu Afrodyta.

Istnieje wiele powodów, dla których Afrodyta jest jednym z najczęściej wybieranych projektów naszej pracowni architektonicznej Dobre Domy. Przede wszystkim budynek jest optymalnej wielości – realizacja zakłada 139,5 m2 powierzchni użytkowej, co perfekcyjnie spełnia potrzeby 4-5 osobowej rodziny.

Funkcjonalność i komunikacja

Nie bez znaczenia dla inwestorów jest też fakt, że Afrodyta to dom parterowy. Dzięki temu bez żadnych problemów może zamieszkać w nim rodzina z małym dzieckiem, seniorzy lub inne osoby, które mogą mieć stałe lub przejściowe problemy z poruszaniem się. Ograniczone zostają także wszelkie problemy z komunikacją między domownikami – dostęp do  poszczególnych pomieszczeń jest znacznie łatwiejszy.

Afrodyta utrzymana jest w stylistyce tradycyjnej, dom sprawia wrażenie niezwykle przytulnego i rodzinnego. Strefa dzienna została optycznie powiększona dzięki otwartej kuchni, która poprzez jadalnie łączy się z  salonem. Odizolowana część nocna to trzy sypialnie, ogólnodostępna garderoba i łazienka. Dwa ostatnie pomieszczenia znajdują się również w sypialni rodziców. Co z pomieszczeniami gospodarczymi? Umiejscowione zzostały w strefie wejściowej. Tam również znaleźć można garaż – zmieszczą się w nim aż dwa pojazdy.

Zobacz realizację projektu

Na naszej stronie znaleźć można prawdziwą gratkę dla inwestorów zainteresowanych projektem Afrodyta. Chodzi oczywiście o zdjęcia z realizacji projektu nadesłane do pracowni przez szczęśliwców, którzy z powodzeniem przeszli przez proces budowy. Co znajduje się w galerii? Zdjęcia domu Afrodyta zarówno z zewnątrz jak i w środku.

Na pierwszych zdjęciach podziwiać możemy perfekcyjnie wykończony budynek. Intensywny kolor dachówki doskonale współgra z jasnymi, kremowymi ścianami, a starannie zaaranżowany podjazd zachęca do wejścia do środka. No właśnie, a co w środku? Na jednej z fotografii widzimy elegancko urządzony salon, gdzie centralną pozycję zajmuje duży, jasny narożnik, przed którym znajduje się ciekawie zaprojektowany stolik kawowy. Niektórzy pozwolili zajrzeć do swojej sypialni, w której dominuje fiolet połączony z jasnym drewnem na podłodze. W kuchniach postawiono na nowoczesność i funkcjonalność – często w kolorach srebra, ciemnego drewna i bieli. Więcej zdjęć zobaczyć można na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/afrodyta/#realizacje

A Ty, jak zrealizujesz swój projekt?

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).