Jakich dodatków do projektu domu możesz oczekiwać?

Jakich dodatków do projektu domu możesz oczekiwać?


Jeżeli wybrałeś gotowy projekt domu jednorodzinnego, zastanawiasz się pewnie, czy otrzymasz do niego jeszcze jakieś dodatkowe materiały? Tak, i to bezpłatnie.

Wymarzony projekt domu pozwala zobaczyć, jak będzie wyglądać zakończona inwestycja. Zanim to jednak nastąpi, budowa przechodzi przez kilka etapów, od stanu surowego do zamkniętego i na końcu – wykończenia.

Gdy wybierasz projekt z naszej pracowni, otrzymujesz bezpłatnie atrakcyjny i bogaty koszyk dodatków do projektów.

Projekt domu – zobacz, jakie dodatki otrzymasz

  1. Projekt prefabrykowanej więźby dachowej – zamiast tradycyjnej więźby dachowej możesz się zdecydować na rozwiązanie alternatywne, które pozwala zmniejszyć koszty budowy dachu i zapewnia szybki montaż.
  2. Pakiet rozwiązań energooszczędnych – jeśli chcesz, aby Twój dom był energooszczędny, dowiesz się z dołączonych materiałów, jak dostosować budynek do wymagań Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i zyskać dopłatę.
  3. Charakterystyka energetyczna – pozwala określić zapotrzebowanie domu na energię do: centralnego ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji.
  4. Zgoda na zmiany w projekcie – jest potrzebna, gdy chcesz zmodyfikować np. konstrukcję budynku.
  5. Zestawienie materiałowe – obejmuje szczegółowe rzuty i przekroje, zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni i przegród.

 

Wszystkie dodatki wysyłamy bezpłatnie w eleganckiej teczce.

Ponadto w naszej pracowni możesz też kupić tablicę informacyjną, dziennik budowy i kosztorysy. Możesz też wybrać projekty domów Dobre Domy z gotowymi kosztorysami.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).