Forum Dobrych Domów – podziel się doświadczeniem

Forum Dobrych Domów – podziel się doświadczeniem


Zamierzasz wybudować dom? Koniecznie zajrzyj na forum Dobrych Domów. Znajdziesz tam innych inwestorów, przydatne rady i mnóstwo zdjęć.

Budowa domu to poważna sprawa, a o poważnych sprawach lubi się dużo rozmawiać. Jednak co zrobić, kiedy rodzina i przyjaciele usłyszeli już praktycznie wszystko, a tematów zostało jeszcze naprawdę dużo? Odpowiedź jest prosta: wejść na internetowe forum naszej pracowni. Możesz porozmawiać tam z innymi inwestorami, którzy przymierzają się do budowy domu, są w jej trakcie lub już skończyli. Może uda Ci się znaleźć zdjęcia realizacji projektu, który sam wybrałeś?

Wejdź na forum

Forum dostępne jest pod adresem http://forum.dobredomy.pl/index.php i dzieli się na kilka działów. Można podzielić się ciekawym artykułem, wstawić swój dziennik budowy, czy też wymieniać się informacjami o polecanych podwykonawcach świadczących usługi w konkretnym województwie. Jako inwestor, wskazówek szukasz praktycznie przez cały czas trwania prac przygotowawczych i budowlanych. Wybierasz odpowiedni projekt, zastanawiasz się nad ewentualnymi zmianami, szukasz ekipy budowlanej – często robisz to po raz pierwszy, więc nie masz obowiązku wiedzieć wszystkiego. Forum pozwala na efektywną wymianę doświadczeń. Możesz dołączyć do jednego z powstałych wątków lub założyć własny temat. Spróbujesz?

Wymień się doświadczeniem

Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszy się dział forum, w którym można zamieścić zdjęcia swojego domu. To doskonała okazja dla wszystkich przyszłych inwestorów, którzy wciąż zastanawiają się nad wyborem najodpowiedniejszego dla siebie projektu i mają jakiekolwiek wątpliwości dotyczące jego realizacji. W tematach znajdują się zdjęcia realizacji wielu projektów stworzonych przez profesjonalistów z naszej pracowni. Baza ciągle rośnie! Warto wspomnieć, że fotografie przedstawiają różne etapy wykończenia budynku, co również może być cenne dla poszukujących. W dziale znajdują się już projekty takie jak Astra, Artur, Ares, Pegaz i wiele, wiele innych. Z każdym użytkownikiem można skontaktować się, komentując post na forum lub wysyłając wiadomość prywatną. Dzięki temu zainteresowani inwestorzy mogą poprosić o więcej zdjęć (lub udostępnienie bardziej szczegółowych fotografii). A może uda się umówić na wizytę i zobaczyć wybudowany już dom „na żywo”? Na pewno warto próbować!

Przede wszystkim informacje

Forum internetowe śmiało można nazwać narzędziem, które w dzisiejszych czasach zapewnia najszybszy przepływ informacji. Inwestorom jest to potrzebne w szczególnym stopniu. W szkole nie uczysz się o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu czy ekipy. Niektóre wiadomości w naturalny sposób zdobywa się „z polecenia”. Czasami jednak żadnego polecającego nie ma w pobliżu – co wtedy zrobić? Szybko zalogować się na nasze forum i zadać pytanie. Prawda, że proste?

 

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).