Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Nowoczesna odsłona klasyki

Nowoczesna odsłona klasyki


Twój wymarzony dom musi mieć garaż na dwa samochody  i dwuspadowy dach? Podobają Ci się domy o klasycznej formie, eleganckie i gustowne? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy projekt domu Telimena II 2G i Flora II 2G. Obydwa projekty wizualnie zaprojektowane zostały w podobnej stylistyce - biel elewacji przełamana jest drewnem a ciepłym, delikatnym odcieniu i okładziną w neutralnym, szarym kolorze. Całość pięknie harmonizuje z grafitowym dachem. W obydwu projektach zaplanowano 4 pokoje + pokój dzienny i 2 łazienki - układ idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Projekty te różnią się jednak powierzchnią użytkową i rozkładem pomieszczeń.


PROJEKT DOMU Z PODDASZEM PROJEKT DOMU Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM
Projekt domu z garażem dwustanowiskowym Flora II 2G
Projekt domu z garażem dwustanowiskowym Telimena II 2G

Flora II 2G -  128,9 m2

W tym projekcie strefę dzienną zaprojektowano od strony ogrodowej - takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się widokiem ogrodu zarówno podczas przygotowania posiłków w kuchni, wspólnego biesiadowania w jadalni, jak i popołudniowego odpoczynku w salonie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń, co zapewnia ciągły kontakt domowników. Dodatkowy pokój zlokalizowany jest tuż przy wejściu do domu - dzięki temu świetnie sprawdzi się jako gabinet dla osób pracujących w domu. Na poddaszu umieszczono 3 sypialnie i łazienkę z przejściem do strychu, który można zaadaptować na pralnię lub suszarnię.

TELIMENA II 2G -  158,3 m2

Dla bardziej wymagających Inwestorów proponujemy Telimenę II 2G - gdzie strefa dzienna skupiona została w lewym skrzydle domu. Na uwagę zasługuje dwustronny kominek - niezawodny zimą i jesienią, a latem służący jako grill na tarasie. Spiżarnia jest duża, dzięki czemu może posłużyć również jako schowek. Na poddaszu - podobnie jak w projekcie Flora II 2G - znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Sypialnia Gospodarzy została tutaj wzbogacona o garderobę, łazienka zaś o pralnię. W ramach adaptacji można zrezygnować z pralni i w jej miejscu utworzyć drugą łazienkę, dostępną z sypialni. Dwa pozostałe pokoje są bardzo duże i ustawne.

Jesteśmy jednak pewni, że niezależnie, który z powyższych projektów będzie tym jedynym, będą Państwo zadowoleni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi architektami, którzy chętnie pomogą.Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie