Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Nowoczesna odsłona klasyki

Twój wymarzony dom musi mieć garaż na dwa samochody  i dwuspadowy dach? Podobają Ci się domy o klasycznej formie, eleganckie i gustowne? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy projekt domu Telimena II 2G i Flora II 2G. Obydwa projekty wizualnie zaprojektowane zostały w podobnej stylistyce - biel elewacji przełamana jest drewnem a ciepłym, delikatnym odcieniu i okładziną w neutralnym, szarym kolorze. Całość pięknie harmonizuje z grafitowym dachem. W obydwu projektach zaplanowano 4 pokoje + pokój dzienny i 2 łazienki - układ idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Projekty te różnią się jednak powierzchnią użytkową i rozkładem pomieszczeń.


PROJEKT DOMU Z PODDASZEM PROJEKT DOMU Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM
Projekt domu z garażem dwustanowiskowym Flora II 2G
Projekt domu z garażem dwustanowiskowym Telimena II 2G

Flora II 2G -  128,9 m2

W tym projekcie strefę dzienną zaprojektowano od strony ogrodowej - takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się widokiem ogrodu zarówno podczas przygotowania posiłków w kuchni, wspólnego biesiadowania w jadalni, jak i popołudniowego odpoczynku w salonie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń, co zapewnia ciągły kontakt domowników. Dodatkowy pokój zlokalizowany jest tuż przy wejściu do domu - dzięki temu świetnie sprawdzi się jako gabinet dla osób pracujących w domu. Na poddaszu umieszczono 3 sypialnie i łazienkę z przejściem do strychu, który można zaadaptować na pralnię lub suszarnię.

TELIMENA II 2G -  158,3 m2

Dla bardziej wymagających Inwestorów proponujemy Telimenę II 2G - gdzie strefa dzienna skupiona została w lewym skrzydle domu. Na uwagę zasługuje dwustronny kominek - niezawodny zimą i jesienią, a latem służący jako grill na tarasie. Spiżarnia jest duża, dzięki czemu może posłużyć również jako schowek. Na poddaszu - podobnie jak w projekcie Flora II 2G - znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Sypialnia Gospodarzy została tutaj wzbogacona o garderobę, łazienka zaś o pralnię. W ramach adaptacji można zrezygnować z pralni i w jej miejscu utworzyć drugą łazienkę, dostępną z sypialni. Dwa pozostałe pokoje są bardzo duże i ustawne.

Jesteśmy jednak pewni, że niezależnie, który z powyższych projektów będzie tym jedynym, będą Państwo zadowoleni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi architektami, którzy chętnie pomogą.Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×