ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Nowoczesna odsłona klasyki

Twój wymarzony dom musi mieć garaż na dwa samochody  i dwuspadowy dach? Podobają Ci się domy o klasycznej formie, eleganckie i gustowne? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy projekt domu Telimena II 2G i Flora II 2G. Obydwa projekty wizualnie zaprojektowane zostały w podobnej stylistyce - biel elewacji przełamana jest drewnem a ciepłym, delikatnym odcieniu i okładziną w neutralnym, szarym kolorze. Całość pięknie harmonizuje z grafitowym dachem. W obydwu projektach zaplanowano 4 pokoje + pokój dzienny i 2 łazienki - układ idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Projekty te różnią się jednak powierzchnią użytkową i rozkładem pomieszczeń.


PROJEKT DOMU Z PODDASZEM PROJEKT DOMU Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM
Projekt domu z garażem dwustanowiskowym Flora II 2G
Projekt domu z garażem dwustanowiskowym Telimena II 2G

Flora II 2G -  128,9 m2

W tym projekcie strefę dzienną zaprojektowano od strony ogrodowej - takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się widokiem ogrodu zarówno podczas przygotowania posiłków w kuchni, wspólnego biesiadowania w jadalni, jak i popołudniowego odpoczynku w salonie. Część dzienna stanowi jedną przestrzeń, co zapewnia ciągły kontakt domowników. Dodatkowy pokój zlokalizowany jest tuż przy wejściu do domu - dzięki temu świetnie sprawdzi się jako gabinet dla osób pracujących w domu. Na poddaszu umieszczono 3 sypialnie i łazienkę z przejściem do strychu, który można zaadaptować na pralnię lub suszarnię.

TELIMENA II 2G -  158,3 m2

Dla bardziej wymagających Inwestorów proponujemy Telimenę II 2G - gdzie strefa dzienna skupiona została w lewym skrzydle domu. Na uwagę zasługuje dwustronny kominek - niezawodny zimą i jesienią, a latem służący jako grill na tarasie. Spiżarnia jest duża, dzięki czemu może posłużyć również jako schowek. Na poddaszu - podobnie jak w projekcie Flora II 2G - znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Sypialnia Gospodarzy została tutaj wzbogacona o garderobę, łazienka zaś o pralnię. W ramach adaptacji można zrezygnować z pralni i w jej miejscu utworzyć drugą łazienkę, dostępną z sypialni. Dwa pozostałe pokoje są bardzo duże i ustawne.

Jesteśmy jednak pewni, że niezależnie, który z powyższych projektów będzie tym jedynym, będą Państwo zadowoleni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi architektami, którzy chętnie pomogą.Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×