Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Domy parterowe z możliwością późniejszej adaptacji poddasza

Domy parterowe z możliwością późniejszej adaptacji poddasza


Często decydujemy się na budowę domu jako alternatywę dla mieszkania w bloku. Nie zawsze dysponujemy gotówką, by od razu wybudować dom o powierzchni 150-200m2, nie zawsze też potrzebujemy tak dużego domu na start.  Jednak warto zostawić sobie już na etapie planowania domu możliwość jego późniejszej rozbudowy, w miarę możliwości finansowych i rosnących potrzeb.
Odpowiedzią na tego typu potrzeby są domy parterowe z możliwością późniejszej adaptacji poddasza na użytkowe.

Co je charakteryzuje?  - idealnie rozplanowana przestrzeń parteru tak, aby zaspokoić potrzeby  mieszkańców w tym początkowym etapie, a później bez problemu powiększyć przestrzeń domu.
Warto zwrócić uwagę, że w momencie adaptacji poddasza zazwyczaj na parterze możemy wydzielić przestrzeń do samodzielnego funkcjonowania np. dla Seniora, czy gości.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji projektów domów parterowych z możliwością adaptacji poddasza. Więcej znajdą Państwo tutaj.
(Na wizualizacji głównej znajduje się zdjęcie domu Astrid).

FABIA X

AMETYST II

MAGNOLIA

ARIZONA
Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie