Rzuty

Weronika II
Rzut parter
Weronika II
Rzut poddasze
Weronika II
Rzut działki

Elewacje

Weronika II
Elewacja przód
Weronika II
Elewacja boczna
Weronika II
Elewacja boczna
Weronika II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Weronika II to projekt klasycznego domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Doskonale spełni oczekiwania rodziny 4-6-osobowej. Na parterze zaplanowana została strefa dzienna z przestronnym salonem, jadalnią i otwartą kuchnią. Zadaszony taras stanie się przedłużeniem salonu podczas ciepłych dni. Zaprojektowana tuż obok kuchni spiżarnia przyda się również jako schowek na drobne sprzęty domowe. Ulokowany obok hallu pokój świetnie sprawdzi się jako gabinet lub dodatkowa sypialnia. Tuż obok zaprojektowano niewielką łazienkę. Z wiatrołapu jest przejście do garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego, które posiada niezależne wyjście na zewnątrz budynku. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię. Projekt jest dostępny o większej powierzchni użytkowej - Weronika i Weronika III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 295 000 zł 262 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 476 000 zł 420 000 zł 402 000 zł
Elementy zewnętrzne 41 000 zł 36 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.