Rzuty

Vesna II
Rzut parter
Vesna II
Rzut poddasze
Vesna II
Rzut działki

Elewacje

Vesna II
Elewacja przód
Vesna II
Elewacja boczna
Vesna II
Elewacja boczna
Vesna II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Vesna II to projekt wygodnego i dużego domu, który spełni oczekiwania 5-6-osobowej rodziny. Projekt cechuje prosta i jednocześnie nowoczesna forma, która w połączeniu z elewacją z okładziny kamiennej i drewnianej, wyróżnia budynek z otoczenia. Strefa dzienna została zaprojektowana na parterze i rozpoczyna się jasnym, przeszklonym wiatrołapem z wydzielonym miejscem na szafę. Przechodząc przez hall dotrzemy do przestronnego salonu, który płynnie łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. Uzupełnieniem tej strefy jest pokój, który możemy przeznaczyć na sypialnię lub gabinet oraz łazienka. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, moduł rodziców (sypialnia, łazienka i garderoba) oraz dużą, ogólnodostępną łazienkę. Uzupełnieniem tego projektu jest dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Projekt jest dostępny w wersji z dachem bez okapu - Vesna.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.