Rzuty

Sabina
Rzut parter
Sabina
Rzut poddasza
Sabina
Rzut działki

Elewacje

Sabina
Elewacja przód
Sabina
Elewacja boczna
Sabina
Elewacja boczna
Sabina
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Sabina to projekt parterowego domu dla 4-5-osobowej rodziny, w którym mamy możliwość adaptacji poddasza na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Dom wyróżnia się nowoczesnym stylem i ponadprzeciętną funkcjonalnością. Przestronny salon, w którym zaprojektowano szerokie, pięknie doświetlające wnętrze przeszklenia oraz wyraźnie oddzielona jadalnia, tworzą strefę dzienną. Otwarta kuchnia z centralnie umieszczoną wyspą wraz z praktyczną spiżarnią przypadnie do gustu każdej pani domu. W części prywatnej zaprojektowano dwie sypialnie oraz moduł rodziców, na który składa się sypialnia, łazienka i garderoba. Dodatkowo do dyspozycji mamy pralnię, garderobę, dużą łazienkę oraz toaletę. W strefie gospodarczej, do której prowadzi wejście z wiatrołapu, jest dwustanowiskowy garaż i dwa pomieszczenia gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.