Rzuty

Rusałka III
Rzut parter
Rusałka III
Rzut poddasze
Rusałka III
Rzut działki

Elewacje

Rusałka III
Elewacja przód
Rusałka III
Elewacja boczna
Rusałka III
Elewacja boczna
Rusałka III
Elewacja tył

Przekroje

Rusałka III
Przekroje

Opis

Projekt domu Rusałka III charakteryzuje się połączeniem prostej formy architektonicznej z funkcjonalnym wnętrzem. Projekt Rusałka III dedykowany jest 4-6-osobowej rodzinie, która ceni sobie praktyczne i sprawdzone rozwiązania architektoniczne. Projekt Rusałka III to dom z użytkowym poddaszem, bez garażu. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie oraz wygodna łazienka. Centralnie zlokalizowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Rusałka oraz z garażem dwustanowiskowym - Rusałka II, a także w wersjach z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Rusałka IV, z garażem dwustanowiskowym - Rusałka V oraz bez garażu - Rusałka VI. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy oraz gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 199 000 zł 138 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 343 000 zł 228 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.