Rzuty

Reja
Rzut parter
Reja
Rzut poddasza
Reja
Rzut działki

Elewacje

Reja
Elewacja przód
Reja
Elewacja boczna
Reja
Elewacja boczna
Reja
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Reja to projekt domu parterowego, który dzięki ciekawej bryle i nowoczesnemu wykończeniu, przyciągnie uwagę i wyróżni ten dom z otoczenia. Salon wraz z jadalnią i otwartą kuchnią został zlokalizowany w prawym skrzydle domu. Liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze i sprawiają wrażenie połączenia salonu z tarasem. W części nocnej domu znajdują się dwie sypialnie oraz moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka). Dodatkowo do dyspozycji mamy dwie łazienki, pralnię oraz garderobę. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Projekt umożliwia łatwe powiększenie powierzchni użytkowej poprzez adaptację strychu na pomieszczenia mieszkalne.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.