Rzuty

Posejdon II
Rzut parter
Posejdon II
Rzut poddasze
Posejdon II
Rzut działki

Elewacje

Posejdon II
Elewacja przód
Posejdon II
Elewacja boczna
Posejdon II
Elewacja boczna
Posejdon II
Elewacja tył

Przekroje

Posejdon II
Przekroje

Opis

Posejdon II to dom idealnie pasujący na działkę z wjazdem od południa. Projekt domu Posejdon II dedykowany jest rodzinie 4-5-osobowej, która ceni wygodę i komfort. Posejdon II to dom z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia, z garażem jednostanowiskowym. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą. Na poddaszu znajduje się część nocna z 3 sypialniami i dwiema łazienkami. Atrakcją domu mogą stać się schody otwarte na jadalnię i pokój dzienny. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką działową pokój dzienny oraz zabudować schody. Projekt dostępny w wersji bez lukarny nad salonem - Posejdon.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop mieszany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 262 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 426 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.