Rzuty

Mika III
Rzut parter
Mika III
Rzut działki

Elewacje

Mika III
Elewacja przód
Mika III
Elewacja boczna
Mika III
Elewacja boczna
Mika III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Mika III to ciekawy projekt nowoczesnego domu parterowego dla 4-5-osobowej rodziny. Nowoczesna stylistyka i starannie dobrane materiały wykończeniowe przykuwają uwagę i wyróżniają dom z otoczenia. Do wnętrza domu wchodzi się poprzez przestronny wiatrołap, w którym zagospodarowano miejsce na szafę oraz wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Strefa dzienna to salon, jadalnia oraz kuchnia, które tworzą razem dużą, otwartą przestrzeń. Tuż przy kuchni zaprojektowano praktyczną spiżarnię. Strefa prywatna to trzy sypialnie, z czego największa z nich posiada własną garderobę i łazienkę. Uzupełnieniem tej strefy jest duża łazienka oraz pralnia. Projekt jest dostępny w wersji z płaskim dachem nad garażem - Mika III A, w wersji z garażem jednostanowiskowym - Mika II i z antresolą - Wika i Wika II, w wersji z dachem z okapem - Zoe oraz w wersji o większej powierzchni użytkowej - Mika.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.