Rzuty

Libra Multi-Comfort
Rzut parter
Libra Multi-Comfort
Rzut poddasze
Libra Multi-Comfort
Rzut działki

Elewacje

Libra Multi-Comfort
Elewacja przód
Libra Multi-Comfort
Elewacja boczna
Libra Multi-Comfort
Elewacja boczna
Libra Multi-Comfort
Elewacja tył

Przekroje

Libra Multi-Comfort
Przekroje

Opis

Projekt domu Libra Multi-Comfort to energooszczędny dom, zaprojektowany we współpracy z firmą Saint-Gobain, w standardzie Multi-Comfort, obejmującym podniesione parametry energetyczne, akustyczne i cieplne. Projekt Libra Multi-Comfort to niezwykle efektowny i funkcjonalny, a zarazem energooszczędny dom, który z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich członków 4-5-osobowej rodziny. Projekt Libra Multi-Comfort z dachem wielospadowym posiada ciekawy układ funkcjonalny. Na parterze znajduje się część dzienna, gospodarcza oraz gabinet. Pokój dzienny jest przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. Tuż przy kuchni zaprojektowano wygodny schowek - spiżarnię. Dopełnieniem parteru jest położony blisko wejścia gabinet oraz wc. Do jednostanowiskowego garażu przechodzi się przez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z trzema sypialniami, z których dwie posiadają własne garderoby, oraz sporą łazienkę z pralnią. Centralnie zlokalizowany kominek umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 244 000 zł 182 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 463 000 zł 340 000 zł 297 000 zł
Elementy zewnętrzne 22 000 zł 15 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.