Rzuty

Fabian
Rzut parter
Fabian
Rzut działki

Elewacje

Fabian
Elewacja przód
Fabian
Elewacja boczna
Fabian
Elewacja boczna
Fabian
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Fabian jest projektem nowoczesnego domu parterowego dla 5-6-osobowej rodziny. Strefa dzienna rozpoczyna się wiatrołapem z miejscem na dużą szafę. Przechodząc przez hall dotrzemy do salonu, który płynnie łączy się z jadalnią oraz kuchnią. Praktyczna spiżarnia pomieści sprzęty kuchenne oraz przetwory spożywcze. Strefa prywatna to moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka) oraz trzy sypialnie. Do dyspozycji mamy również dużą łazienkę, pralnię oraz toaletę. Dopełnieniem projektu jest pomieszczenie gospodarcze, do którego mamy dostęp z wiatrołapu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 292 000 zł 224 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 458 000 zł 346 000 zł 317 000 zł
Elementy zewnętrzne 26 000 zł 19 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.