Rzuty

Asteria
Rzut parter
Asteria
Rzut poddasza
Asteria
Rzut działki

Elewacje

Asteria
Elewacja przód
Asteria
Elewacja boczna
Asteria
Elewacja boczna
Asteria
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Asteria to parterowy dom jednorodzinny z nieużytkowym poddaszem, które w ramach adaptacji można przystosować do funkcji mieszkalnych. Dzięki doskonale wyważonej powierzchni użytkowej, projekt ten jest idealny dla potrzeb 4-5-osobowej rodziny. Do wnętrza domu prowadzi praktyczny wiatrołap, z miejscem na dużą szafę. Pokój dzienny tworzy wraz z kuchnią i jadalnią przestronną, otwartą przestrzeń, pięknie doświetloną dużymi przeszkleniami. Część prywatna to trzy ustawne, jasne sypialnie oraz dwie łazienki i pralnia. W wiatrołapie zaprojektowano wejście do pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu można wydzielić antresolę oraz dodatkowy pokój. Projekt jest dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Asteria II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.