Porównanie projektów

Projekt domu Nana II

3 450 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
110,70 m2
+ powierzchnia garażu
21,00 m2
Powierzchnia zabudowy
197,50 m2
Kubatura netto
396,00 m3
Powierzchnia dachu
216,80 m2
Kąt nachylenia dachu
20°
Wysokość budynku
5,60 m
Min. wymiary działki dł.
27,55 m
Min. wymiary działki szer.
19,52 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Nana II
Rzut parter

Elewacje

Nana II
Elewacja przód
Nana II
Elewacja boczna
Nana II
Elewacja boczna
Nana II
Elewacja tył

Rzut działki

Nana II
Przekrój

Opis

Nana to niewielki, ale wygodny dom parterowy, doskonały dla rodziny 4-osobowej. Do środka domu prowadzi wejście skryte pod podcieniem, co zagwarantuje ochronę przed wiatrem i deszczem. Wiatrołap, choć nieduży, ma zaplanowane miejsce pod zabudowaną szafę. Strefa dzienna domu skoncentrowana jest wokół kominka. Salon płynnie przechodzi w jadalnię i łączy się z otwartą kuchnią. Dopełnieniem kuchni jest mała spiżarnia, która może służyć jako schowek. W hallu umieszczono łazienkę i osobną toaletę. Trzy sypialnie i korytarz z wydzielonym miejscem na duże szafy stanowią odosobnioną część domu. Zapewni to domownikom poczucie prywatności, a także ciszę i spokój podczas pracy lub nauki. Sypialnia rodziców posiada dodatkowo dość sporą garderobę. Całość funkcji uzupełniona jest o kotłownię i jednostanowiskowy garaż. Projekt dostępny jest w wersji z klasycznym dachem - Nana.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!