Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Malachit

3 700 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
158,60 m2
+ powierzchnia garażu
36,90 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
10,50 m2
Powierzchnia zabudowy
166,90 m2
Kubatura netto
550,10 m3
Powierzchnia dachu
250,90 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
12,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,60 m
Min. wymiary działki dł.
18,80 m
Min. wymiary działki szer.
25,10 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Malachit
Rzut parter

Poddasze

Malachit
Rzut poddasze

Elewacje

Malachit
Elewacja przód
Malachit
Elewacja boczna
Malachit
Elewacja boczna
Malachit
Elewacja tył

Rzut działki

Malachit
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Niezwykle ciekawy dom jednorodzinny, z poddaszem użytkowym o niebanalnej bryle i funkcjonalnym wnętrzu. Budynek podzielony został na dwa skrzydła. W dużym wiatrołapie zmieści się pojemna szafa. Z wiatrołapu przechodzi się do hallu, w którym zaprojektowano ciekawe schody na poddasze. Na parterze część dzienna znajduje się w prawej części domu. Jest to obszerny salon połączony przestrzennie z jadalnią i kuchnią, która uzupełniona została o spiżarnię z oknem. Całości dopełnia niewielka łazienka. Lewe skrzydło domu to garaż i duża kotłownia. Poddasze domu jest dwupoziomowe. Na niższym poziomie zaprojektowano przestronną sypialnię Gospodarzy z garderobą, której wielkość ucieszy każdą Panią domu. Na drugim poziomie znajdują się trzy ustawne pokoje oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie