Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Lucjusz

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
139,00 m2
+ powierzchnia garażu
22,30 m2
Powierzchnia zabudowy
155,10 m2
Kubatura netto
459,40 m3
Powierzchnia dachu
120,00 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
63,80 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
8,10 m
Min. wymiary działki dł.
21,44 m
Min. wymiary działki szer.
21,20 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Lucjusz
Rzut parter

Piętro

Lucjusz
Rzut piętro

Elewacje

Lucjusz
Elewacja przód
Lucjusz
Elewacja boczna
Lucjusz
Elewacja boczna
Lucjusz
Elewacja tył

Rzut działki

Lucjusz
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Intrygujący dom, o ciekawej bryle. Idealny dla ludzi, którzy chcieliby, aby dom podkreślał ich osobowość i indywidualność. Zastosowane w strefie wejściowej do budynku i nad tarasem podcienie stanowią parasol, dający schronienie przed kapryśną pogodą. Wnętrze domu, dzięki wyraźnym podziałom i licznym przeszkleniom, jest bardzo jasne i przestronne. Obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią, praktyczna spiżarnia, niewielka łazienka, wiatrołap z wbudowaną szafą wnękową i dodatkowy pokój/gabinet składają się na przestrzeń mieszkalną parteru. Piętro zaś to w całości strefa prywatna mieszkańców - sypialnia Gospodarzy z osobną garderobą i łazienką, dwa pokoje, rodzinna łazienka z miejscem na wannę. Zawarty w bryle budynku jednostanowiskowy garaż ma bezpośrednie przejście do części mieszkalnej domu, co znacznie ułatwia komunikację, i jest bardzo praktyczne np. kiedy mamy do wypakowania zakupy z samochodu lub gdy pada deszcz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz fragmentami wielkoformatowymi płytami kamiennymi i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie