Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Floryda

3 800 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
131,70 m2
+ powierzchnia garażu
36,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,10 m2
Powierzchnia zabudowy
259,30 m2
Kubatura netto
499,20 m3
Powierzchnia dachu płaskiego
248,30 m2
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
4,40 m
Min. wymiary działki dł.
26,26 m
Min. wymiary działki szer.
27,82 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Floryda
Rzut parter

Elewacje

Floryda
Elewacja przód
Floryda
Elewacja boczna
Floryda
Elewacja boczna
Floryda
Elewacja tył

Rzut działki

Floryda
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nowoczesny projekt domu Floryda sprawi, że wyróżnisz się z otoczenia! Intrygująca bryła i niebanalna elewacja przyciągają uwagę. Układ pomieszczeń w tym domu jest bardzo ciekawy. Każda strefa znajduje się w osobnej bryle budynku, a całość połączona jest przestronnym hallem. W części gospodarczej znajdują się duży, dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Część dzienna zaprojektowana została od strony ogrodu. Prosto z hallu wchodzi się do częściowo otwartej kuchni, a dalej do jadalni i salonu. Całość jest w dużej mierze przeszklona. W części komunikacyjnej zaplanowano wc i łazienkę. Z prawej strony domu umieszczono strefę prywatną domowników - trzy sypialnie i pralnię. Warto podkreślić, że sypialnia Gospodarzy posiada bezpośrednie wyjście na taras oraz osobną garderobę i łazienkę.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie