Porównanie projektów

Projekt domu Dora I

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
115,30 m2
+ powierzchnia garażu
20,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,70 m2
Powierzchnia zabudowy
138,00 m2
Kubatura netto
434,10 m3
Powierzchnia dachu
139,90 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
49,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,80 m
Min. wymiary działki dł.
19,36 m
Min. wymiary działki szer.
19,46 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Dora I
Rzut parter

Piętro

Dora I
Rzut piętro

Elewacje

Dora I
Elewacja przód
Dora I
Elewacja boczna
Dora I
Elewacja boczna
Dora I
Elewacja tył

Rzut działki

Dora I
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dora I to ciekawy projekt niedużego domu jednorodzinnego, z garażem i dwuspadowym dachem. Klasyczna bryła budynku podkreślona została klinkierową okładziną. Parter domu tworzą dwie strefy. Garaż na jeden samochód, z przejściem do kotłowni, stanowią odrębną część budynku. W ramach adaptacji można wstawić drzwi prowadzące bezpośrednio z wiatrołapu do garażu (czerwona, przerywana linia na rzucie). Część dzienna domu to otwarta przestrzeń salonu, jadalni i kuchni. Całość uzupełniają spiżarnia, łazienka oraz gabinet. Na piętrze umieszczono trzy sypialnie, wspólną łazienkę oraz pralnię. Ciekawym elementem tego domu jest zadaszony taras ze świetlikiem. Takie rozwiązanie pozwoli na korzystanie z uroków odpoczynku na świeżym powietrzu nawet w czasie gorszej pogody. Projekt dostępny w wersji z kalenicą równoległą do drogi - Nemo I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).