WANNA CZY PRYSZNIC? SPRAWDŹ, KTÓRE ROZWIĄZANIE WYBRAĆ!

WANNA CZY PRYSZNIC? SPRAWDŹ, KTÓRE ROZWIĄZANIE WYBRAĆ!


Wanna jest wygodniejsza, ale zajmuje więcej miejsca niż prysznic. Generuje również wyższe rachunki za wodę. Dowiedz się, jakie są wady i zalety obu rozwiązań.

Wanna

Zwolennicy wanny podkreślają jej uniwersalność. W wannie możesz wziąć kąpiel zarówno w pozycji siedzącej, jak i w pozycji stojącej. Jej zalety doceniają również rodziny z dziećmi. Maluchy uwielbiają pluskać się w wodzie, a ich mycie jest łatwiejsze niż pod prysznicem. Wanna może również ozdabiać łazienkę, zwłaszcza jeśli jest stylizowana na mebel z XIX wieku. Ma jednak ma również swoje minusy. Zajmuje więcej miejsca niż prysznic. Korzystając z wanny, domownicy zużywają też więcej wody.

Prysznic

Zajmuje mniej miejsca niż wanna. Stanowi świetne rozwiązanie w przypadku małych łazienek. Jego  niewątpliwą zaletą jest również fakt, że zużywa średnio o 20-30% wody mniej niż wanna. I choć w czasie jednej kąpieli różnica może nie być odczuwalna, to w perspektywie roku koszt zużytej wody może być mniejszy nawet o kilkadziesiąt złotych. Prysznic to również rozwiązanie bardziej higieniczne. Łatwiej też z niego korzystać osobom starszym i niepełnosprawnym, dla których wejście do wanny bywa trudne, a czasem w ogóle niemożliwe.

Dodatki

Jeśli wciąż nie wiesz, na które rozwiązanie się zdecydować, zastanów się, kto będzie w głównej mierze korzystał z łazienki. Dla małych dzieci najbardziej odpowiednia będzie wanna. Dla osób starszych – prysznic. Ta ostatnia opcja będzie również wskazana dla osób młodych i aktywnych, które między różnymi zajęciami potrzebują szybko się odświeżyć. Prysznic polecany jest również w przypadku pensjonatów, hoteli i apartamentów na wynajem. Rozwiązaniem pośrednim mogą być dodatki łazienkowe, takie parawany nawannowe czy zasłonki prysznicowe. Instaluje się je nad wanną, która może wówczas pełnić funkcję prysznica, a woda ze słuchawki prysznicowej nie wydostaje się na posadzkę. zasłonisz łonić kowe, takie rtamentów przeznaczonych na wynajem. ciami potrzebują szybko się odś

Łazienka a projekt domu

Łazienka stanowi wizytówkę Twojego domu. Warto więc zaprojektować ją w taki sposób, by pasowała estetycznie do pozostałych wnętrz i stanowiła z budynkiem harmonijną całość. Jeśli masz małą łazienkę, zdecyduj się na prysznic i płytki w jasnych kolorach. W ten sposób powiększysz pomieszczenie wizualnie. W dużej – możesz sobie pozwolić na wannę lub jakuzzi. Możesz również poeksperymentować ze stylami i kolorami. Wolisz łazienkę w stylu królewskim, pełną złotych i perłowych dodatków? A może bliższy jest Ci styl ekologiczny, w którym zielenie i brązy współgrają z kamiennymi wykończeniami? Powodzenia!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).