Projekty nowoczesnych domów z aranżacją

Projekty nowoczesnych domów z aranżacją


Budując dom, bez wątpienia zastanawiamy się również nad tym, jak będzie prezentować się jego wnętrze. W końcu mamy zamiar przebywać w nim na co dzień, więc powinno spełniać wszystkie wymagania mieszkańców domu, zarówno te praktyczne, jak i estetyczne. Kluczem do uwzględnienia gustów wszystkich domowników jest… styl nowoczesny – minimalistyczny i elegancki.

Poznaj nowoczesne projekty domów pracowni Dobre Domy wraz z wizualizacjami ich możliwych aranżacji. Przedstawiamy projekty domów Carmen, Oktawian oraz Dolores.

Carmen – nowoczesna rezydencja

Projekt domu Carmen zachwyca swoimi przestronnymi wnętrzami, a także elegancją. Strefa dzienna jest otwarta, co jeszcze bardziej powiększa przestrzeń, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę przeszklenia. Salon połączono z jadalnią i kuchnią, a obok tej ostatniej przewidziano niewielką spiżarnię. Na piętrze znajdują się trzy ustawne pokoje, z czego jeden uwzględnia garderobę, łazienka z dużym oknem, a także pralnia, która na pewno podnosi funkcjonalność budynku. Nad garażem urządzono taras. Wizualizacje wnętrz projektu zakładają klasyczny minimalizm stawiający na jasne kolory, jednak przełamany ciepłymi, żywymi akcentami.

Oktawian – współczesna elegancja

Z kolei projekt domu Oktawian udowadnia, że projekt nowoczesnego domu nie musi zawsze uwzględniać płaskiego dachu. Ten piękny dom z poddaszem użytkowym liczy 140 m2 powierzchni i jest perfekcyjnym wyborem dla 4- bądź 5-osobowej rodziny. Do środka dostaniemy się przez wiatrołap, zaraz za nim znajduje się garderoba, a obok pomieszczenia gospodarcze. Część dzienna umiejscowiona jest w północnej stronie domu. Znajdziemy tam kuchnię, która została połączona stolikiem barowym z jadalnią, a także salon. Na uwagę na pewno zasługują robiące ogromne wrażenie przeszklenia. Na poddasze prowadzą otwarte na pokój dzienny schody, pod kórymi zaprojektowano funkcjonalny schowek. Sama góra została zaaranżowana na część prywatną mieszkańców. Znajdują się tam trzy duże sypialnie oraz dwie łazienki. W projekcie domu przewidziano garaż jednostanowiskowy. Zaproponowana aranżacja wnętrza tego domu zakłada połączenia klasyki, takiej jak skórzane elementy z drewnem, z kolorowymi, nowoczesnymi akcentami.

Dolores – dla lubiących przestrzeń

Projekt Dolores to projekt zakładający budowę domu o największej powierzchni wśród wymienionych budynków. Całość liczy aż 161 m2. Budynek przyciąga spojrzenia i rzuca się w oczy na tle innych, więc zadowoli wszystkich, którzy pragną się wyróżnić. Jedną z jego cech charakterystycznych jest szeroko zadaszony taras, który zachęca do odpoczynku. Parter został podzielony na trzy części: część gospodarczą (w tym kotłownię), pokój gościnny z gabinetem i łazienką oraz część dzienną, czyli duży salon połączony z kuchnią i jadalnią. Na piętrze znaleźć można cztery pokoje, dlatego też jest to projekt idealny dla dużej rodziny. Propozycja aranżacji wnętrza tego projektu uwzględnia wiele elementów drewnianych, dzięki którym przestronne pomieszczenia wciąż pozostaną przytulne.

A Ty, wybrałeś już swój projekt domu z aranżacją wnętrza?

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).