Czy warto wybrać automatyczne sterowanie światłem?

Czy warto wybrać automatyczne sterowanie światłem?


W dzisiejszych czasach rozwój technologii może znacznie ułatwiać życie i codzienne funkcjonowanie. Automatyczne sterowanie światłem, które jeszcze nie tak dawno wykorzystywali tylko właściciele dużych domów, dziś jest dostępne dla każdego. Czy u Ciebie sprawdzi się takie rozwiązanie? Poznaj wszystkie jego wady i zalety!

Dom, w którym są zamontowane inteligentne systemy, może usprawniać codzienność mieszkańców przez wiele lat. Specjalnie dla Ciebie przedstawiamy plusy i minusy automatycznego oświetlenia.

  1. Światło wewnętrzne – zalety i wady

Dzięki automatycznemu sterowaniu światłem nie musisz w każdym pomieszczeniu naciskać przełączników. Nowe systemy łączą ze sobą źródła światła z różnych pomieszczeń, mają bowiem jeden centralny punkt sterowania. Jest to duże udogodnienie, zwłaszcza kiedy w pośpiechu wychodzisz z domu.

Najważniejsze zalety automatycznego oświetlenia w domu:

Montaż automatycznego oświetlenia ma też kilka wad. Są one jednak związane głównie z komfortem pozostałych domowników. Podstawowe minusy takiego systemu:

  1. Światło zewnętrzne – zalety i wady

Najważniejsze zalety systemów automatycznego światła znajdującego się na zewnątrz:

Podobnie jak światło wewnętrzne automatyczny system zewnętrzny także ma kilka wad:

  1. Automatyczne systemy oświetlenia domu – jak działają

Systemy z automatycznym oświetleniem domu mogą mieć zamontowane trzy rodzaje czujek:

Automatyczne systemy oświetleniowe mogą znacznie ułatwić życie domowników i sprawić, że dom stanie się bardziej nowoczesny. Wejdź na stronę Dobrych Domów i wybierz projekt, w którym będziesz mógł wykorzystać ten rodzaj sterowania światłem.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).