Termo Organika nr 1 wśród producentów materiałów izolacyjnych

Termo Organika nr 1 wśród producentów materiałów izolacyjnych


Największy producent styropianu w Polsce oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał „Złoty Laur Konsumenta 2017” w kategorii „Materiały termoizolacyjne” w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Na podium uplasowali się również producent wełny mineralnej oraz dostawca płyt poliuretanowych.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, który co roku wyłania najpopularniejsze i najlepsze według użytkowników produkty oraz marki w wielu branżach. Badania opinii są prowadzone podczas rozmów telefonicznych oraz za pomocą sond na portalach internetowych – w edycji 2017 zbierano głosy z ponad 15 000 serwisów i na podstawie ocen min. 1000 użytkowników w każdej kategorii. Na przyznanie tytułu mają wpływ m.in.: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej oraz dynamika wzrostu popularności.

To kolejna najwyższa nagroda od konsumentów przyznana Termo Organice, potwierdzająca pozycję lidera rynku oraz wysoką jakość produkowanych przez nas materiałów. Uzyskaliśmy najwyższe miejsce w zestawieniu nie tylko z producentami styropianu, ale również z producentami innego typu izolacji – powiedział Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki. – Pierwsze miejsce wśród materiałów izolacyjnych nie jest przypadkiem. To pokazuje, że warto inwestować w jakość i najwyższe standardy technologiczne, wdrażane w Termo Organice od lat. W naszych fabrykach funkcjonują laboratoria, w których badamy każdą partię materiałów na wszystkich etapach produkcji. Jestem przekonany, że Laur Konsumenta zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszukiwaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz dalszych działań na rzecz zwiększenia jakości naszych produktów. Tylko stały rozwój pozwoli nam wygrywać z resztą branży.

Jakość Termo Organiki nagradzana od lat

Termo Organika w maju br. szósty raz z rzędu zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. W 2016 r. została również uhonorowana tytułem „Konsumencki Lider Jakości 5-lecia 2011–2016”. Lider rynku styropianowego od ponad dekady jest nagradzany wieloma odznaczeniami i wyróżnieniami, w tym: „Certyfikatem Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości” czy „Laureatem Programu Promocji Jakości” przyznawanym przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również „Orły Polskiego Budownictwa” – wyróżnienie w kategorii „Producenci materiałów budowlanych”. Wielokrotnie, także w tym roku, wręczono Termo Organice dwie złote statuetki Budowlanej Marki Roku. Jako jedyna firma z Polski jest uczestnikiem European Manufacturers of Expanded Polystyrene (EUMEPS), organizacji zrzeszającej stowarzyszenia producentów styropianu z krajów UE. Termo Organika posiada na swoje wyroby styropianowe prestiżowe Rekomendacje Techniczne i Jakości (RTQ) Instytutu Techniki Budowlanej.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje