Poznaj komfort ciepłej podłogi w swojej łazience

Poznaj komfort ciepłej podłogi w swojej łazience


Przyjemność stąpania po ciepłej podłodze jest szczególnie pożądana w łazience, ponieważ to właśnie tutaj zwykle chodzimy boso po chłodnych w dotyku płytkach kamiennych lub ceramicznych.

Aby cieszyć się najwyższym komfortem cieplnym najlepiej zainstalować elektryczne ogrzewanie podłogowe. Może ono być jedynym lub dodatkowym źródłem ciepła. Można je ułożyć zarówno w zupełnie nowej łazience, jak i remontowanej, na starych płytkach podłogowych. Do tego celu stosujemy kable lub maty grzejne, a do regulacji termostat.

Idealnym rozwiązaniem jest nowy dotykowy termostat DEVIreg™ Touch, stworzony w oparciu o opinie użytkowników i instalatorów. Jest to najbardziej  intuicyjny w obsłudze termostat jaki można znaleźć na rynku. Jego atrakcyjny wygląd, łatwość użytkowania oraz inteligentne energooszczędne funkcje zapewnią komfort ogrzewania podłogowego w Twojej łazience.

DEVIreg™ Touch to klucz do zwiększenia oszczędności!

Dzięki specjalnie wbudowanym funkcjom można spersonalizować harmonogram ogrzewania dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb, czyli ustawić go tak, aby w tygodniu utrzymywał komfortową temperaturę, np. 24°C od godziny 6 do 8 rano oraz przed wieczorną kąpielą np. od godziny 19 do 22. Na weekend temperatura może być także dopasowana do indywidualnego trybu życia. Dzięki temu, nie grzejesz kiedy jest to niepotrzebne.

Ponadto DEVIreg™ Touch posiada możliwość odczytu zużycia energii i  adaptacyjny regulator czasowy, który pozwala użytkownikowi osiągnąć pożądaną temperaturę zgodnie z harmonogramem ogrzewania. Jeśli w Twojej łazience jest okno możesz bez problemu je otwierać np. po kąpieli, nie obawiając się o marnowanie energii i tym samym pieniędzy. Termostat wyposażony jest bowiem w funkcję otwartego okna, dzięki  której  podczas wietrzenia samoistnie  wyłącza ogrzewanie.

Wybierając DEVIreg™ Touch, użytkownik wybiera produkt łączący w sobie funkcjonalność i estetykę. Potwierdzeniem tego jest m.in. kompatybilność termostatu z ramkami różnych producentów osprzętu elektrycznego, dzięki czemu można go idealnie wkomponować w wystrój Twojej łazienki.

Podstawą działania urządzenia DEVIreg™ Touch jest prosty ekran dotykowy, bez przycisków i skomplikowanego menu nawigacyjnego.

DEVIreg™ Touch jest urządzeniem przyjaznym zarówno dla użytkownika, jak i instalatora. Termostat jest bardzo prosty w montażu, a serwisowanie możliwe jest bez konieczności odwiedzania klienta przez instalatora, dzięki unikalnemu systemowi zdalnego kodowania i przenoszenia nastaw.

DEVIreg™ Touch posiada kompleksową, 5 letnią gwarancję, która jest równocześnie najdłuższą na rynku w tej kategorii produktowej.

Aby uzyskać najwyższy komfort ogrzewania podłogowego w Twojej łazience, można połączyć  DEVIreg™ Touch z cienkimi i łatwymi do zamontowania matami grzejnymi DEVImat lub  nowymi  i  elastycznymi przewodami grzejnymi DEVIflex™. Dzięki unikatowej 20-letniej gwarancji na produkty DEVImat™ i DEVIflex™ obejmującej koszty montażu i materiałów podłogowych – oferta DEVI to najlepszy wybór.

O wszystkich zaletach termostatu DEVIreg™ Touch możesz przekonać się osobiście odwiedzając stronę  www.touch.devi.pl i  testując jego  wirtualną wersję.

DEVIreg™ Touch w pigułce:

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje