Nowy system SKEF do montażu żaluzji fasadowych

Nowy system SKEF do montażu żaluzji fasadowych


Obserwując trendy rynkowe i potrzeby projektantów, firma Aluprof opracowała bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, pozwalające na montaż żaluzji fasadowych przy wykorzystaniu skrzynek roletowych w systemie SKE.

Osłony przeciwsłoneczne tego typu są coraz częściej stosowane na przemian z roletami. Właśnie dlatego też zastosowanie systemu SKEF gwarantuje estetyczne połączenie obu produktów, zapewniając jednorodność i estetyczny wygląd fasady.

Konstrukcja systemu jest wykonana z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość na oddziaływanie czynników atmosferycznych, a także umożliwia polakierowanie na dowolny kolor z palety RAL. Tym samym pozwala to na kolorystyczne dopasowanie widocznych elementów żaluzji do elewacji budynku lub stolarki okiennej. Proponowane rozwiązanie cechuje bardzo łatwa prefabrykacja dzięki możliwości bezinwazyjnego montażu szyny żaluzji. Eliminuje on bowiem konieczność wiercenia, gwarantując zachowanie walorów estetycznych produktu. Specjalnie opracowane prowadnice, zapewniają spójną pracę żaluzji.

System SKEF to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane do montażu żaluzji fasadowych, w których zastosowano lamele o wielkości 50–80 mm. Co istotne, żaluzje fasadowe w systemie adapatcyjnym SKEF mogą być wyposażone w siatkę przeciwinsektową zapewniającą skuteczną ochronę przed owadami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wnętrza.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje