KAPSTADT DURATOP PRO marki CREATON – dachówka doskonała dla nowoczesnej architektury

KAPSTADT DURATOP PRO marki CREATON – dachówka doskonała dla nowoczesnej architektury


Dachówka KAPSTADT to niezmiennie jedna z najchętniej wybieranych płaskich dachówek cementowych na rynku. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżnia się nowoczesną formą, doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnym wyglądem. Posiada liczne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające znakomite parametry w zakresie trwałości dachu.

Płaska forma, wyróżniająca estetyka i doskonała funkcjonalność to cechy, dzięki którym KAPSTADT w wersji DURATOP PRO marki CREATON stanowi doskonały wybór dla inwestorów szukających na swój dach nowoczesnych, trwałych i energooszczędnych rozwiązań. Dachówka w modnej – grafitowej lub czarnej barwie tworzy na połaci gładką, jednolitą fakturę. Elegancki połysk sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą domu.

Innowacyjna powłoka DURATOP PRO jest odpowiedzią na potrzeby wymagającego rynku nowoczesnych pokryć dachowych. Zastosowana technologia, specjalnie opracowana przez ekspertów CREATON, skutecznie chroni dach wykonany z dachówki KAPSTADT przed niekorzystnym działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. DURATOP PRO to powłoka nowej generacji dla dachówek cementowych o właściwościach zbliżonych do angoby znanej z dachówek ceramicznych.

Dachówka KAPSTADT jest maksymalnie odporna na promieniowanie UV, nie blaknie pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w jej strukturę. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Mniejsza nasiąkliwość sprawia, że dachówka KAPSTADT posiada wyróżniające parametry w zakresie mrozoodporności. Zastosowanie gładkiej powierzchni, także na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwiają usuwanie pyłu i zanieczyszczeń z połaci. Minimalizują ryzyko porastania mchem, co pomaga zachować wyróżniającą estetykę całego dachu przez lata. Oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne, podwójny zamek boczny i wypustki wspierające gwarantują maksymalną szczelność.

Dachówka podstawowa wraz z oryginalnymi dachówkami funkcyjnymi oraz akcesoriami tworzy spójny i funkcjonalny system dachowy. Bogata oferta cementowych dachówek funkcyjnych, gąsiorów i dodatków dla modelu KAPSTADT umożliwia precyzyjny montaż całego dachu. To przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy inwestorów. Zastosowanie rozwiązań z oferty CREATON daje pewność, że dach wykonany z dachówki KAPSTADT będzie szczelny, funkcjonalny i trwały przez lata.

Dla dachówki KAPSTADT oferujemy liczne oryginalne rozwiązania funkcyjne, które są spójne pod względem estetycznym. Niezależnie od tego, czy mówimy o wentylacji, komunikacji dachowej czy ochronie przed śniegiem i lodem – nasze rozwiązania są pewne, profesjonalne i proste w montażu. Wszystkie zostały opracowane przez ekspertów CREATON i zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz zwiększają trwałość konstrukcji dachowej. Każdy system jest w pełni kompatybilny z dachówkami połaciowymi i funkcyjnymi KAPSTADT, jak i dodatkowymi elementami montażowymi – podkreśla Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON.

Dachówki cementowe KAPSTADT marki CREATON z powłoką DURATOP PRO zabezpieczają dach na lata. Są trwałym i estetycznym rozwiązaniem, które może stanowić atrakcyjną alternatywę dla dachówek ceramicznych.

Więcej informacji o dachówce KAPSTADT w wersji DURATOP PRO dostępnych jest na: https://www.creaton.pl/produkty/kapstadt.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje