Którędy wilgoć atakuje Twój dom? [INFOGRAFIKA]

Którędy wilgoć atakuje Twój dom? [INFOGRAFIKA]


Od dachu przez parter aż po piwnicę – w Twoim domu nie brakuje miejsc, przez które wilgoć może zaatakować jego wnętrze. Zobacz ich wykaz na załączonej infografice i uchroń się przed kosztownymi remontami.

Komin, lukarny, rynny, drzwi wejściowe, ławy fundamentowe – to tylko kilka miejsc, przez które woda może się przedostać do Twojego domu, poważnie mu zagrażając. Utrzymująca się wewnątrz budynku wilgoć niechybnie doprowadzi do powstania pleśni lub grzyba, a te potrafią się rozrosnąć nawet do kilkunastu metrów i sięgnąć od fundamentów aż po sam dach. Grozi to odparzeniami tyków, murszeniem cegieł, kruszeniem spoin oraz butwieniem drewnianych elementów konstrukcyjnych, a w konsekwencji żmudnymi i wyjątkowo kosztownymi remontami. Uchroń się zawczasu przed taką perspektywą i zadbaj o właściwą izolację wszystkich „punktów ryzyka”. Zerknij na poniższą infografikę, żeby dowiedzieć się, na które części domu musisz zwrócić szczególną uwagę:

Wilgoc

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje