Budowa domu – samodzielna czy z podwykonawcą?

Budowa domu – samodzielna czy z podwykonawcą?


Czy dom powinno się wybudować samodzielnie, czy raczej korzystając z pomocy firmy podwykonawczej? Takie pytanie zadaje sobie niemal każdy inwestor przed przystąpieniem do realizacji projektu. Specjaliści potwierdzają, że może to być pewien dylemat, ponieważ każde z rozwiązań ma swoje zalety. Jakie? Przeczytaj poniżej.

Co daje samodzielność w budowie domu?

Samodzielna budowa domu na pewno daje inwestorowi poczucie niezależności i wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą. Taka decyzja zależy w dużym stopniu od ilości czasu, jaką dysponujemy. Na pewno w przypadku budowania bez pomocy podwykonawców trzeba poświęcić go na cały proces znacznie więcej. Nie bez znaczenia są również kwestie finansowe, które w ostateczności często pozostają głównym motywatorem działań. Wynajęcie firmy podwykonawczej jest oczywiście droższe niż działanie na własną rękę.

Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego? Sprawdź!

Co wiąże się z samodzielnym budowaniem domu?

A może jednak budowa z ekipą podwykonawczą?

Zaufana firma to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą zapomnieć o większości czasochłonnych decyzji oraz… posiadają nieco większy budżet. Współpraca z fachowcami oferującymi usługi budowlane kosztuje i inwestorzy muszą się z tym liczyć, planując wydatki związane z realizacją projektu.

Jakie są zalety związane z zatrudnieniem ekipy podwykonawczej??

Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, polecamy zajrzeć do poradnika i przeczytać, jakich 11 pytań musisz zadać sobie przed budową domu. Pytanie o metodę jest jednym z nich!

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje