Budowa domu – samodzielna czy z podwykonawcą?

Budowa domu – samodzielna czy z podwykonawcą?


Czy dom powinno się wybudować samodzielnie, czy raczej korzystając z pomocy firmy podwykonawczej? Takie pytanie zadaje sobie niemal każdy inwestor przed przystąpieniem do realizacji projektu. Specjaliści potwierdzają, że może to być pewien dylemat, ponieważ każde z rozwiązań ma swoje zalety. Jakie? Przeczytaj poniżej.

Co daje samodzielność w budowie domu?

Samodzielna budowa domu na pewno daje inwestorowi poczucie niezależności i wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą. Taka decyzja zależy w dużym stopniu od ilości czasu, jaką dysponujemy. Na pewno w przypadku budowania bez pomocy podwykonawców trzeba poświęcić go na cały proces znacznie więcej. Nie bez znaczenia są również kwestie finansowe, które w ostateczności często pozostają głównym motywatorem działań. Wynajęcie firmy podwykonawczej jest oczywiście droższe niż działanie na własną rękę.

Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego? Sprawdź!

Co wiąże się z samodzielnym budowaniem domu?

A może jednak budowa z ekipą podwykonawczą?

Zaufana firma to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą zapomnieć o większości czasochłonnych decyzji oraz… posiadają nieco większy budżet. Współpraca z fachowcami oferującymi usługi budowlane kosztuje i inwestorzy muszą się z tym liczyć, planując wydatki związane z realizacją projektu.

Jakie są zalety związane z zatrudnieniem ekipy podwykonawczej??

Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, polecamy zajrzeć do poradnika i przeczytać, jakich 11 pytań musisz zadać sobie przed budową domu. Pytanie o metodę jest jednym z nich!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).