ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Beta III

NAZWA PROJEKTU
159.20 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
293 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Wygodny, nowoczesny dom dla 4-6-osobowej rodziny, z poddaszem użytkowym, bez garażu. Dom ten idealnie nada się również dla rodziny wielopokoleniowej. Parter podzielony jest na dwie części. W jednej znajduje się część wspólna - pokój dzienny połączony przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Dużym udogodnieniem jest spiżarnia dostępna z kuchni. W drugiej części domu umieszczono sporą łazienkę oraz dwa pokoje. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje oraz wspólną łazienkę. Projekt dostępny w wersji z jednym pokojem na parterze i garażem, oraz w wersji z dwoma pokojami na parterze i garażem.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym i okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
216 000 zł 156 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
416 000 zł 293 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
83 200 zł 58 600 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA159.2 m²
Powierzchnia zabudowy154.1 m²
Kubatura netto501.8 m³
Powierzchnia dachu208.8 m²
Kąt nachylenia dachu35°
Wysokość budynku7.7 m
Min. wymiary działki dł.19.70 m
Min. wymiary działki szer.21.82 m
Liczba pokoi5
Liczba łazienek2
Garaż0

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-10-10 12:14

Witam,   czy jest możliwość aby przesłać na email mateusz.pacyniak@o2.pl - domu gotowego lub w trakcie budowy??   Chciałbym również otrzymać informację - jeżeli ktoś wybudował dom BETA III - jak był całkowity koszt?

Mateusz

+

2017-09-27 11:42

Witam, Interesuje nas ten projekt, chcemy w przyszłym roku zacząć budowę.. może ktoś podesłać zdjęcia jak dom wygląda po postawieniu w stanie surowym. A i jeszcze czy ktoś robił zmiany w projekcie? Głównie chodzi o pomieszczenie gospodarcze czy nie jest za male na paliwo stale. Z góry dziękuje za odpowiedz. email; doris.d@wp.pl
Witam, Pomieszczenie kotłowni w projekcie BETA III jest za małe aby zastosować kocioł na paliwo stałe. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-09-27 09:38

Witam, Interesuje nas ten projekt, chcemy w przyszłym roku zacząć budowę.. może ktoś podesłać zdjęcia jak dom wygląda po postawieniu w stanie surowym. A i jeszcze czy ktoś robił zmiany w projekcie? Głównie chodzi o pomieszczenie gospodarcze czy nie jest za male na paliwo stale. Z góry dziękuje za odpowiedz. email; doris.d@wp.pl

Dorota

+

2017-05-10 10:23

Witam, My kupiliśmy projekt i dopiero zaczynamy budowę domu. może ktoś podesłać zdjęcia jak dom wygląda po postawieniu w stanie surowym.
jakiś adres email czy coś?
Jezeli to nie problem poprosze zdjecie Państwa elewacji na adres e.wieckowska@op.pl Dziękuje
pipi.bs@interia.pl

Ewa

+

2017-05-03 20:14

Witam, My kupiliśmy projekt i dopiero zaczynamy budowę domu. może ktoś podesłać zdjęcia jak dom wygląda po postawieniu w stanie surowym.
jakiś adres email czy coś?
Jezeli to nie problem poprosze zdjecie Państwa elewacji na adres e.wieckowska@op.pl Dziękuje

Edyta

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×