Rzuty

Tryton II
Rzut parter
Tryton II
Rzut poddasze
Tryton II
Rzut działki

Elewacje

Tryton II
Elewacja przód
Tryton II
Elewacja boczna
Tryton II
Elewacja boczna
Tryton II
Elewacja tył

Przekroje

Tryton II
Przekroje

Opis

Przestrzenny i komfortowy projekt domu Tryton II dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie. Dwustanowiskowy garaż domu Tryton II ma bezpośrednie połączenie z domem, które zapewni pełen komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom. Dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią, spiżarnia, pokój z łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze (strych). Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Tryton oraz bez garażu - Tryton III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 267 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 459 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.