Rzuty

Taurus II g2
Rzut parter
Taurus II g2
Rzut poddasze
Taurus II g2
Rzut działki

Elewacje

Taurus II g2
Elewacja przód
Taurus II g2
Elewacja boczna
Taurus II g2
Elewacja boczna
Taurus II g2
Elewacja tył

Przekroje

Taurus II g2
Przekroje

Opis

Projekt domu Taurus II z dwustanowiskowym garażem spełni oczekiwania funkcjonalne 4-5-osobowej rodziny. Projekt Tautus II to dom z dachem kopertowym, wielospadowym, z poddaszem użytkowym, ale niepodpiwniczony. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem, jadalnią, kuchnia ze spiżarnią, mała łazienka, gabinet i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu wydzielona została otwarta przestrzeń z przeznaczeniem na bibliotekę lub kącik zabaw. Dodatkowym pomieszczeniem jest strych, który może służyć jako suszarnia, schowek lub dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji bez garażu i z garażem jednostanowiskowym – Taurus II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 271 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 449 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.