Rzuty

Talia
Rzut parter
Talia
Rzut poddasze
Talia
Rzut działki

Elewacje

Talia
Elewacja przód
Talia
Elewacja boczna
Talia
Elewacja boczna
Talia
Elewacja tył

Przekroje

Talia
Przekroje

Opis

Projekt domu Talia został zaprojektowany dla osób ceniących wygodny styl życia. Projekt Talia został przekryty dachem dwuspadowym i dzięki temu posiada wygodne i funkcjonalne poddasze. Talia to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, spiżarnia, obszerny salon połączony z gabinetem(pokojem kominkowym), wc, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, garderoba, ogólnodostępna łazienka, sypialnia rodziców z własną garderobą oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. W ramach adaptacji można wydzielić gabinet.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 226 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 398 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.