Rzuty

Polluks III
Rzut parter
Polluks III
Rzut poddasze poddasza
Polluks III
Rzut działki

Elewacje

Polluks III
Elewacja przód
Polluks III
Elewacja boczna
Polluks III
Elewacja boczna
Polluks III
Elewacja tył

Przekroje

Polluks III
Przekroje

Opis

Komfortowy i elegancki, jednorodzinny dom parterowy Polluks III zaplanowany został dla 4-6-osobowej rodziny. Projek domu Polluks III to dom z częściowo użytkowym poddaszem, bez garażu, z dachem wielospadowym. Rzut parteru podzielony został na trzy strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, intymną z dwoma sypialniami , ogólnodostępną łazienką, gabinetem oraz część gospodarczą. Dom posiada strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój lub pracownię. Projekt dostępny jest w wersji z dwustanowiskowym garażem - Polluks II oraz w wersji z jednostanowiskowym garażem - Polluks.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 210 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 365 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.