Rzuty

Liwiusz
Rzut parter
Liwiusz
Rzut poddasze
Liwiusz
Rzut działki

Elewacje

Liwiusz
Elewacja przód
Liwiusz
Elewacja boczna
Liwiusz
Elewacja boczna
Liwiusz
Elewacja tył

Przekroje

Liwiusz
Przekroje

Opis

Projekt domu Liwiusz zainteresuje inwestorów, którzy poszukują domu z obszernym pomieszczeniem gospodarczym. Jest ono dostępne z garażu i ma bezpośrednie wyjście do ogrodu. Projekt domu Liwiusz posiadapoddasze użytkowe i jest dedykowany 4-6-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią z wyjściem na ogród, kuchnia, toaleta, pokój gościnny/gabinet, spiżarnia. Na poddaszu są trzy pokoje, łazienka z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Liwiusz II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 216 000 zł 165 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 398 000 zł 294 000 zł 286 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.