Rzuty

Libra III
Rzut parter
Libra III
Rzut poddasze
Libra III
Rzut działki

Elewacje

Libra III
Elewacja przód
Libra III
Elewacja boczna
Libra III
Elewacja boczna
Libra III
Elewacja tył

Przekroje

Libra III
Przekroje

Opis

Projekt domu Libra III, zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie, zadowoli inwestorów poszukujących atrakcyjnego domu bez garażu. Projekt Libra III wyróżnia dach wielospadowy i ciekawie zaprojektowane poddasze, na którym znajdują się trzy sypialnie oraz wspólna łazienka. Dwie sypialnie posiadają własne garderoby. Na parterze zlokalizowano część dzienną z obszernym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią, dwa pokoje oraz pomieszczenie gospodarcze. Na szczególną uwagę zasługuje pokój z prywatną łazienką i garderobą. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnię i pokój dzienny schody. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Libra oraz z garażem dwustanowiskowym - Libra II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne murowane, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop mieszany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Tomasz Flak
Elżbieta Jabłońska-Łuszpińska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 221 000 zł 153 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 369 000 zł 247 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.