Rzuty

Judyta II
Rzut parter
Judyta II
Rzut poddasza
Judyta II
Rzut działki

Elewacje

Judyta II
Elewacja przód
Judyta II
Elewacja boczna
Judyta II
Elewacja boczna
Judyta II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Judyta II to projekt parterowego domu, w którym mamy możliwość adaptacji strychu na cele mieszkaniowe. Dom wyróżnia się nowoczesnym stylem połączonym z wyjątkową funkcjonalnością. Jednym z wielu atutów tego projektu jest zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem, na którym możemy wypoczywać nawet w chłodniejsze dni. W części wypoczynkowej mamy do dyspozycji przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię ze spiżarnią. Strefa prywatna obejmuje trzy sypialnie, w tym jedną z garderobą, dwie łazienki oraz pralnię. Na poddaszu, w ramach adaptacji, możemy wydzielić dodatkowe trzy pokoje. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż, do którego dostaniemy się z wiatrołapu oraz pomieszczenie gospodarcze. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Judyta.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 397 000 zł 304 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 656 000 zł 490 000 zł 451 000 zł
Elementy zewnętrzne 34 000 zł 24 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.