ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Ganikus został zaprojektowany z myślą o licznej rodzinie, która w życiu codziennym szczególnie ceni wygodę i komfort. Dom Ganikus przeznaczony jest dla 4-6-osobowej rodziny. Na poziomie parteru zaprojektowano przestronny pokój dzienny, kuchnię z jadalnią, spiżarnię, toaletę, pokój gościnny/gabinet, pomieszczenie gospodarcze i garaż jednostanowiskowy. Zarówno z jadalni, jak i pokoju dziennego mamy zaprojektowane bezpośrednie wyjścia na taras i do ogrodu. Na poddaszu znajdują się dwa pokoje, sypialnia połączona z garderobą, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Dwuspadowy dach sprawia, że pomieszczenia na poddaszu są bardzo wygodne i ustawne. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Ganikus III oraz z garażem dwustanowiskowym - Ganikus II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

  • Marcin Abramowicz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA149.0 m²
+ Powierzchnia garażu22.8 m²
+ Strych14.0 m²
Powierzchnia zabudowy147.6 m²
Kubatura netto575.6 m³
Powierzchnia dachu241.8 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.19.92 m
Min. wymiary działki szer.21.67 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 535 zł 2 835 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2014-03-04 08:09

Minął już prawie rok, a Ganikusa z garażem dwustanowiskowym nadal nie ma...
  Witam Faktycznie nadal nie mamy opracowanego projektu Ganikus II. Jednak nie ma przeciwwskazań, żeby zamówić ten projekt- nadal termin oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2014-03-03 20:08

Czy jest w planach wersja z garażem dwustanowiskowym tego projektu? A najlepiej Aleksander II z wejściem do domu Ganikusa? Witam Przewidujemy wersję projektu Ganikus z garażem dwustanowiskowym. Można taki projekt zamówić - termin oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na dokumenrtację. Pozdrawiam
Minął już prawie rok, a Ganikusa z garażem dwustanowiskowym nadal nie ma...

Aga

+

2013-03-19 08:18

Czy jest w planach wersja z garażem dwustanowiskowym tego projektu? A najlepiej Aleksander II z wejściem do domu Ganikusa?  
Witam Przewidujemy wersję projektu Ganikus z garażem dwustanowiskowym. Można taki projekt zamówić - termin oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na dokumenrtację. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2013-03-16 00:37

Czy jest w planach wersja z garażem dwustanowiskowym tego projektu? A najlepiej Aleksander II z wejściem do domu Ganikusa?

Aga

+

2012-04-10 10:00

Witam, Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Ganikus na naszym forum. Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym. Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!! Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU! Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny Pozdrawiam

Aneta

+

Twój IP: 54.242.115.55
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×