Rzuty

Ewa III
Rzut parter
Ewa III
Rzut działki

Elewacje

Ewa III
Elewacja przód
Ewa III
Elewacja boczna
Ewa III
Elewacja boczna
Ewa III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Ewa III jest projektem nowoczesnego domu parterowego dla 5-6-osobowej rodziny, w którym strefę dzienną zaprojektowano we frontowej części budynku. Przestronny salon z kominkiem płynnie łączy się z jadalnią, a liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze. Wygodna kuchnia ze spiżarnią spodoba się każdej pani domu. Strefa prywatna to cztery wygodne sypialnie, z czego jedna w formie modułu z własna garderobą i łazienką. Dodatkowo do dyspozycji mamy ogólnodostępną łazienkę, pralnię oraz toaletę. Strefa gospodarcza, do której wejście znajduje się w wiatrołapie, to dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Projekt jest dostępny z mniejszą powierzchnią użytkową - Ewa i Ewa II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 410 000 zł 319 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 634 000 zł 489 000 zł 475 000 zł
Elementy zewnętrzne 53 000 zł 38 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.