ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Eris to duży, komfortowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym. Elegancka, rozłożysta bryła pokryta jest białym tynkiem strukturalnym, na fragmentach położone są płyty kamienne i drewniane profile wykończeniowe. Całość zwieńczona jest grafitowym dachem. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza domu. Część dzienna jest bardzo przestronna i jasna. Kuchnia, jadalnia i salon stanowią jedną, otwartą przestrzeń. Nad jadalnią jest wysoki sufit. Dodatkowo na poziomie parteru zaprojektowano gabinet, garderobę, niewielką łazienkę, pom. gosp., garaż i kotłownię. Otwarte schody prowadzą na poddasze, gdzie zaplanowana została prywatna część domowników. Trzy sypialnie (jedna z własną garderobą), łazienka i pralnia - taki układ z pewnością przypadnie do gustu 4-5-osobowej rodzinie.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy wylewany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, na fragmentach płyty kamienne lub gres, drewniane profile wykończeniowe. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
279 000 zł 199 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
468 000 zł 326 000 zł 314 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
20 000 zł 13 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
93 600 zł 65 200 zł 62 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA165.6 m²
+ Powierzchnia garażu19.7 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.5 m²
Powierzchnia zabudowy168.4 m²
Kubatura netto557.9 m³
Powierzchnia dachu287.7 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku9.0 m
Min. wymiary działki dł.20.90 m
Min. wymiary działki szer.22.20 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 745 zł 3 045 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-03-14 08:11

Dzień dobry!   Wizualizacja wnętrz została wykonana tylko dla parteru, nie posiadamy wizualizacji poddasza. Proszę napisać wiadomość na forum z prośbą o udostępnienie przez innych inwestorów zdjęć z realizacji poddasza. Może któryś z Inwestorów podzieli się wiedzą oraz dokumentacją fotograficzną.

Dobre Domy

+

2018-03-13 16:42

Witam. Czy można prosić o wizualizacje komputerową pomieszczeń na piętrze? Jestem zainteresowana tym projektem i chciałabym wyobrazić sobir całość domu optycznie

Beata

+

2017-09-01 08:39

Właśnie rozpocząłem budowę domy z projektu ERIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z realizacji

Dobre Domy

+

2017-09-01 05:04

Właśnie rozpocząłem budowę domy z projektu ERIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sebastian

+

2017-07-11 13:14

Witam czy można powiększyć garaż do 2 stanowisk aby zyskać na pietrze ddatkowy pokój ale nie kosztem tych pięknych schodów i mini anresoli? Prosze o informację bardzo mi sisę podoba ten projekt
Witam. Tak, zmiana tego typu w domu ERIS jest możliwa do zaprojektowania. Zmiany w projekcie typowym może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pani wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

Twój IP: 34.207.78.157
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×