ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
831 ZAMÓW PROJEKT    2 543 zł 2 793 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Projekt domu Emily - bliźniak

NAZWA PROJEKTU
109.60 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
244 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego
ZAMÓW PROJEKT    2543.00PLN2 543 zł 2 793 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Uwaga!
Cena pojedyńczego segmentu to 2793 zł.
Cena całego bliźniaka to 5166 zł.

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Uroczy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, idealny dla cztero-, pięcioosobowej rodziny. Na pierwszy plan wysuwa się garaż jednostanowiskowy, wkomponowany w bryłę budynku na elewacji frontowej. Wejście do domu ukryte w podcieniu prowadzi do uporządkowanej przestrzeni. Wyraźnie zaznacza się podział na strefy: dzienną , prywatną i gospodarczą. Po przekroczeniu hallu wyłania się otwarta przestrzeń pomiędzy pokojem dziennym i kuchnią, która stwarza poczucie swobody. Duże okna w salonie i jadalni sprawiają, że pomieszczenia są doskonale doświetlone światłem naturalnym oraz pozwalają na łatwy kontakt z otaczającą przyrodą. Wrażenie to dodatkowo potęguje wysokość tego pomieszczenia. W letnie dni zadaszony taras będzie stanowił przedłużenie strefy dziennej. Dwustronny kominek świetnie sprawdzi się jako grill. Na poddaszu zaaranżowana została strefa prywatna: trzy sypialnie z łazienką oraz garderoba. Dzięki pomysłowym i praktycznym rozwiązaniom dom ten jest niezwykle funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termoorganika, okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
192 000 zł 140 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
350 000 zł 244 000 zł 239 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
15 000 zł 12 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
70 000 zł 48 800 zł 47 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA109.6 m²
+ Powierzchnia garażu22.0 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.7 m²
Powierzchnia zabudowy130.0 m²
Kubatura netto423.6 m³
Powierzchnia dachu205.8 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.3 m
Min. wymiary działki dł.23.40 m
Min. wymiary działki szer.14.02 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 543 zł 2 793 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-09-19 08:03

18 godzin temu, Gość Robert napisał: Przepraszam z wrażenia zapomniałem podać adres. Już to naprawiam: robsup@wp.pl Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2018-09-18 13:29

Przepraszam z wrażenia zapomniałem podać adres. Już to naprawiam: robsup@wp.pl Pozdrawiam

Robert

+

2018-09-18 11:28

28 minut temu, Gość Robert napisał: Wraz z córkami podjęliśmy decyzję o budowie bliźniaka i nagle okazało się, że w Waszej pracowni powstały trzy projekty spełniające nasze oczekiwania. To Ofelia, Liliana i Emily. No i jest problem, który wybrać. Już prawie wygrała Ofelia, ponieważ na górze są 4 pokoje, gdy okazało się, że w Emily też, być może, można wykombinować mały pokój z garderoby i części hallu. Mamy już materiały dot. Ofelii i Liliany ale proszę jeszcze o pakiet dot. Emily. Proszę też o informację, czy w tych domach istnieje możliwość włączenia kominka w system ogrzewania domu (wkład z płaszczem lub jakieś inne rozwiązanie). Mam nadzieję, że uda nam się w końcu wybrać:) Pozdrawiam
Dzień dobry, Bardzo proszę o adres mailowym, abym mogła Panu wysłać materiały. Zmiany dotyczące ogrzewania można wprowadzać na etapie adaptacji ze swoim architektem adaptującym.  Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2018-09-18 10:52

Wraz z córkami podjęliśmy decyzję o budowie bliźniaka i nagle okazało się, że w Waszej pracowni powstały trzy projekty spełniające nasze oczekiwania. To Ofelia, Liliana i Emily. No i jest problem, który wybrać. Już prawie wygrała Ofelia, ponieważ na górze są 4 pokoje, gdy okazało się, że w Emily też, być może, można wykombinować mały pokój z garderoby i części hallu. Mamy już materiały dot. Ofelii i Liliany ale proszę jeszcze o pakiet dot. Emily. Proszę też o informację, czy w tych domach istnieje możliwość włączenia kominka w system ogrzewania domu (wkład z płaszczem lub jakieś inne rozwiązanie). Mam nadzieję, że uda nam się w końcu wybrać:) Pozdrawiam

Robert

+

2018-07-09 07:51

Witam , jestem zainteresowana tym projektem , czy można do tego projektu zrobić na dole adaptacje dodatkowego pokoju np za kotłownia ? Bardzo zależy mi na sypialni na dole . Proszę o kontakt emilaaz@gmail.com
Witam   Odpowiedź prześlemy pod wskazany adres mailowy.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

Twój IP: 54.224.89.34
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×