Rzuty

Ariel
Rzut parter
Ariel
Rzut poddasze
Ariel
Rzut działki

Elewacje

Ariel
Elewacja przód
Ariel
Elewacja boczna
Ariel
Elewacja boczna
Ariel
Elewacja tył

Przekroje

Ariel
Przekroje

Opis

Komfortowy i atrakcyjny projekt domu Ariel, to propozycja dla osób poszukujących domu z użytkowym poddaszem. Układ funkcjonalny projektu Ariel zaspokoi oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią, spiżarnia, pokój, łazienka oraz garaż i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na hall i jadalnię schody. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Ariel II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 255 000 zł 179 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 407 000 zł 273 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.