Rzuty

Alba
Rzut parter
Alba
Rzut
Alba
Rzut działki

Elewacje

Alba
Elewacja przód
Alba
Elewacja boczna
Alba
Elewacja boczna
Alba
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Alba to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym. Układ funkcjonalny został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić komfortowe i przyjemne użytkowanie dla dużej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna, która składa się z salonu wraz z jadalnią, z którego mamy wyjście na taras. Z salonem połączona jest przestronna kuchnia. Całość funkcji parteru uzupełniona jest o łazienkę i dodatkowy pokój. Z wiatrołapu prowadzi wejście do garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Na poddaszu znajduje się część prywatna, która składa się z trzech sypialni, dużej, wspólnej łazienki oraz strychu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytami włóknocementowymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.