Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Milos

2 751 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
116,90 m2
+ powierzchnia garażu
20,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,10 m2
Powierzchnia zabudowy
129,40 m2
Kubatura netto
439,30 m3
Powierzchnia dachu
204,10 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
19,92 m
Min. wymiary działki szer.
20,22 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Milos
Rzut parter

Poddasze

Milos
Rzut poddasze

Elewacje

Milos
Elewacja przód
Milos
Elewacja boczna
Milos
Elewacja boczna
Milos
Elewacja tył

Rzut działki

Milos
Przekrój

Opis

Projekt domu Milos to propozycja domu o tradycyjnej stylistyce, zgrabnej i proporcjonalnej bryle. Mimo niedużych gabarytów prezentuje się on niezwykle elegancko, dzięki wysmakowanym dodatkom w postaci lukarny czy prostych słupów przy wejściu, oraz kontrastowemu połączeniu jasnego tynku na elewacjach z ciemną, grafitową dachówką. Tył domu przykuwa uwagę dużymi przeszkleniami, pozwalającymi cieszyć się pełnym widokiem ogrodu oraz wpuszającymi do środka maksymalną ilość naturalnego światła. Zadaszona część tarasu świetnie sprawdzi się podczas gorszej pogody, jak również może stanowić miejsce przechowywania drewna do kominka. Wnętrze domu to czytelny rozdział na trzy strefy. Część dzienna i gospodarcza zostały zlokalizowane na parterze. W centrum domu umieszczono kominek, pozwalający cieszyć się jego widokiem z wielu stron. Pokój dzienny, jadalnia i kuchnia, choć połączone przestrzennie ze sobą, są wyodrębnione. Jadalnia umiejscowiona jest w doskonale oświetlonym wykuszu. W kuchni ciekawym elementem jest narożne okno, które może stać się jej ozdobą. Tuż obok zaprojektowano bardzo przydatną spiżarnię, z której można jednak w ramach adaptacji zrezygnować, powiększając jeszcze bardziej powierzchnię kuchni. Na wprost wiatrołapu znajduje się klatka schodowa, gdzie miejsce pod schodami zagospodarowano jako łazienkę. W przestronnym hallu znajdzie sie miejsce na dużą szafę, co jest niezwykle ważne w domu o niewielkiej powierzchni. Bezpośrednio z wiatrołapu można przejść do jednostanowiskowego garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego. Strefa prywatna mieszkańców została zlokalizowana na poddaszu domu, gwarantując intymność i wygodę. Dwa symetryczne pokoje umiejscowiono z jednej strony poddasza, z drugiej dużą sypialnia z garderobą i własnym balkonem, zachęcającym do porannej kawy. Układu funkcjonalnego poddasza dopełnia ogólnodostępna, przestronna łazienka, z której jest wejście do pralni.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie