Porównanie projektów

Projekt domu Henry

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
128,80 m2
+ powierzchnia garażu
33,60 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,70 m2
+ powierzchnia strychu
47,40 m2
Powierzchnia zabudowy
235,10 m2
Kubatura netto
765,80 m3
Powierzchnia dachu
337,50 m2
Kąt nachylenia dachu
38°
Wysokość budynku
7,40 m
Min. wymiary działki dł.
24,14 m
Min. wymiary działki szer.
26,44 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Henry
Rzut parter

Henry

Elewacje

Henry
Elewacja przód
Henry
Elewacja boczna
Henry
Elewacja boczna
Henry
Elewacja tył

Rzut działki

Henry
Przekrój

Opis

Henry jest projektem klasycznego domu parterowego z poddaszem do adaptacji na cele mieszkaniowe dla 4-5-osobowej rodziny. Ciekawa bryła budynku połączona z elewacją wykonaną z okładziny klinkierowej wyróżnia ten dom z otoczenia. Projektanci dołożyli starannej uwagi, aby projekt cieszył domowników przestrzenią i funkcjonalnością. Do wnętrza domu prowadzi wiatrołap, w którym zagospodarowano miejsce na szafę. Z przestronnego hallu przechodzimy do salonu z jadalnią, który wraz z kuchnią tworzą dużą i otwartą przestrzeń. Obok kuchni znajduje się funkcjonalna spiżarnia. Do salonu przylega w pełni zadaszony taras, który zapewni miejsce do wypoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Strefa prywatna to trzy sypialnie, z czego największa posiada podwójną garderobę. Do dyspozycji domowników zaprojektowano dwie łazienki oraz pralnię. Duży, dwustanowiskowy garaż posiada przejście do wiatrołapu oraz pomieszczenia gospodarczego, które posiada własne, niezależne wyjście na zewnątrz budynku. Projekt jest dostępny w wersji bez poddasza do adaptacji - Della.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte okładziną klinkierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).