Porównanie projektów

Projekt domu Andrea

3 900 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
153,80 m2
+ powierzchnia garażu
18,70 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,30 m2
Powierzchnia zabudowy
134,70 m2
Kubatura netto
532,20 m3
Powierzchnia dachu
198,40 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
20,56 m
Min. wymiary działki szer.
21,18 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
1

Parter

Andrea
Rzut parter

Piętro

Andrea
Rzut piętro

Elewacje

Andrea
Elewacja przód
Andrea
Elewacja boczna
Andrea
Elewacja boczna
Andrea
Elewacja tył

Rzut działki

Andrea
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Piękny, reprezentacyjny dom w nowoczesnym stylu. Szczególnym atutem są pełnowymiarowe pomieszczenia na piętrze. Ciekawa bryła podkreślona została grafitową stolarką i drewnianymi obiciami. Dom ten zaprojektowany został tak, aby każdy z jego mieszkańców miał maksymalny komfort użytkowania. W wiatrołapie i hallu przewidziano miejsca na zabudowane szafy, co pozwoli w łatwy sposób utrzymać porządek. Duża kuchnia otwarta jest na jadalnię. Można jednak w prosty sposób zamknąć ją ścianką lub drzwiami przesuwnymi. Pokój dzienny jest jasny i przestronny. Znajdujące się w nim otwarte schody, poprzez nietuzinkową aranżację, mogą stać się bardzo ciekawym elementem wystroju. Całości funkcji parteru dopełniają: dyskretnie schowana w małym korytarzu łazienka, przydatna spiżarnia, gabinet oraz garaż jednostanowiskowy wraz z kotłownią. Piętro to strefa prywatna domowników. Idealnie spełni potrzeby rodziny 2+2. Warto zauważyć apartament przewidziany dla Gospodarzy: duża sypialnia w wyjściem na balkon, z osobną garderobą i łazienką. Pozostałe dwa pokoje są pięknie doświetlone. Do wspólnej łazienki jest przejście przez garderobę. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Andrea II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz fragmentami wielkoformatowymi płytami kamiennymi i okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!