Kim jesteśmy

Kim jesteśmy


Dobre Domy to pracownia architektoniczna, dzięki której możesz spełnić swoje marzenia o wybudowaniu własnego domu. Bez względu na to, czy chcesz rozpocząć inwestycję w centrum miasta lub na przedmieściach, czy z dala od innych zabudowań, dzięki naszym doświadczonym architektom znajdziesz dla siebie idealny projekt domu.

W swojej ofercie posiadamy setki gotowych projektów domów oraz koncepcji stworzonych na indywidualne zlecenie klienta. Do każdego z nich przygotowujemy orientacyjny koszt budowy, dzięki czemu łatwiej będzie Ci ustalić budżet całej inwestycji. Zobacz, co możesz u nas znaleźć, i wybierz gotowy projekt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Gotowe projekty domów parterowych i piętrowych – wybierz najlepsze rozwiązanie .
Na stronie Dobre Domy znajdziesz projekty domów parterowych i piętrowych. Są wśród nich plany dostosowane zarówno do potrzeb małej, maksymalnie dwuosobowej rodziny, jak i wielopokoleniowej familii.
We wszystkich naszych projektach został uwzględniony funkcjonalny podział przestrzeni na 3 strefy:

 

dzienną z salonem
lub salonem połączonym
z kuchnią i jadalnią;

 

użytkową z hallem,
schowkiem, łazienką
lub łazienkami, garażem
i oddzielną kuchnią;

 

prywatną z sypialniami
i pomieszczeniami na gabinety.

Gotowe projekty domów z wizualizacjami – dlaczego warto?
W naszej ofercie znajdziesz gotowe projekty domów z wizualizacjami. Dzięki temu gdy szukasz najlepszego rozwiązania, możesz zobaczyć, jak będą wyglądać zewnętrzne elementy domu, takie jak:

 

elewacja

 

konstrukcja
dachu

 

stolarka okienna
i drzwiowa

 

tarasy
i balkony

Nasi architekci przygotowali także przykładowe wizualizacje wnętrz dla niektórych gotowych projektów. Choć nie musisz przestrzegać zaproponowanego w nich układu mebli, koloru podłóg czy ścian, możesz zdecydować się na projekt, który w przyszłości pozwoli Ci korzystać z każdego fragmentu dostępnej przestrzeni.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych i bliźniaków – oferta dla dużych i małych rodzin
Wśród gotowych projektów domów znajdziesz nie tylko plany domów jednorodzinnych. Na stronie Dobrych Domów są dostępne także projekty domów bliźniaków, które mogą okazać się świetnym rozwiązaniem dla dużej, wielopokoleniowej rodziny.
Zamiast bliźniaka możesz wybrać gotowy projekt domu dwurodzinnego, który podzielisz na dwie niezależne od siebie części. W roli budynków wielorodzinnych świetnie sprawdzą się też gotowe projekty rezydencji, a nawet domy piętrowe z możliwością niewielkiej adaptacji.

Gotowe projekty domów z kosztorysem – ile kosztuje budowa domu?
Zakup gotowego projektu domu zmniejsza koszty przygotowania do budowy i daje szansę oszacowania potrzebnego budżetu. Jeśli zdecydujesz się na zakup planu autorstwa Dobre Domy, otrzymasz orientacyjny koszt budowy domu do stanu:

 

surowego zamkniętego – obejmującego koszty robót ziemnych, fundamentowych, murowania, montażu stropów i pokrycia dachowego, wylewania betonu pod posadzki, wykonania ścianek działowych oraz instalacji okien i drzwi zewnętrznych;

 

wykończonego – obejmującego koszty stanu surowego zamkniętego oraz wykończenie podłóg i ścian, wykonanie stolarki wewnętrznej, ocieplenie dachu oraz montaż drzwi wewnętrznych.

W kosztorysie budowy domu są także uwzględnione orientacyjne ceny wykonania elementów zewnętrznych (tarasów i balkonów) oraz instalacji. Wszystkie gotowe projekty domów naszego autorstwa uwzględniają różne kosztorysy, zależne od rodzaju budowy:

  • ceny uśrednione,
  • ceny przy budowie metodą gospodarczą,
  • ceny budowy domu w wersji ekonomicznej.

Gotowe projekty domów Dobre Domy – najlepszy wybór dla Ciebie
Dzięki szerokiej ofercie gotowych projektów domów szybko znajdziesz idealny plan budynku. Projekt domu jednorodzinnego lub bliźniaka, projekt domu z garażem lub bez, gotowy projekt rezydencji lub domu taniego w budowie – wszystko to i wiele więcej gotowych projektów znajdziesz na stronie Dobre Domy. Przyjrzyj się uważnie wszystkim pracom przygotowanym przez naszych architektów. Możliwe, że wśród nich jest Twój przyszły wymarzony dom.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje