Cynamon - mały dom parterowy z pięknym tarasem

Cynamon - mały dom parterowy z pięknym tarasem


Cynamon to genialny projekt małego, parterowego domu bez garażu - kompaktowy, doskonale rozplanowany, z efektownym zadaszeniem nad tarasem. 

 

 

 

Ogromnym atutem domu jest także wysoki sufit nad salonem i jadalnią. Architekci dołożyli starań, aby wykorzystać każdy dostępny centymetr przestrzeni. Dzięki temu uzyskali dom, w którym jest odpowiednia ilość miejsca do przechowywania rzeczy - co jest niezmiernie ważne przy małej powierzchni oraz braku garażu. W wiatrołapie swobodnie zmieści się duża szafa, w której będzie można schować okrycia wierzchnie i obuwie, a także drobne sprzęty sportowe dla dzieci. W niewielkim hallu, zaraz za wiatrołapem, także przewidziano miejsce na węższą, ale równie pojemną szafę. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń z pięknymi, dużymi przeszkleniami. Kuchnia ma ponad 10 mkw, zapewniając komfortową ilość miejsca do zabudowy. Tuż obok zaprojektowano także poręczną spiżarnię. Całość uzupełniona została o toaletę w małym hallu. W strefie prywatnej zaplanowano trzy wygodne sypialnie, wspólną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, które jest na tyle duże, że doskonale spełni także rolę pralni. 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje