Rzuty

Zefir
Rzut parter
Zefir
Rzut poddasze
Zefir
Rzut działki

Elewacje

Zefir
Elewacja przód
Zefir
Elewacja boczna
Zefir
Elewacja boczna
Zefir
Elewacja tył

Przekroje

Zefir
Przekroje

Opis

Projekt domu Zefir to propozycja dla rodziny, która poszukuje projektu łączącego walory estetyczne i funkcjonalne. Projekt Zefir nadaje się na działkę z wejściem od południa, a dodatkowo można go wykorzystać do zabudowy bliźniaczej. Dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i aneksem kuchennym, gabinet, łazienka oraz dwa pomieszczenia gopsodarcze i jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, z czego jedna z własną garderobą i łazienką, ogólnodostępna łazienka oraz strych. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Zefir II. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 238 000 zł 165 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 395 000 zł 264 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.