Rzuty

Taleja II
Rzut parter
Taleja II
Rzut poddasze
Taleja II
Rzut działki

Elewacje

Taleja II
Elewacja przód
Taleja II
Elewacja boczna
Taleja II
Elewacja boczna
Taleja II
Elewacja tył

Przekroje

Taleja II
Przekroje

Opis

Dla osób marzących o funkcjonalnym domu, który w prosty sposób w ramach adaptacji można zbliźniaczyć, mamy projekt domu Taleja II. Projekt Taleja II jest domem z użytkowym poddaszem i został zaprojektowany z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się pokój dzienny przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka, gabinet oraz garaż dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, łazienka z pralnią oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Taleja I oraz bez garażu – Taleja III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 239 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 439 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.